Provoz Pujckomat.cz byl ukončen. O půjčku můžete zažádat na Zaplo.cz.

Půjčka před výplatou: Nutnost nebo rozmar?

Chcete si přezout pneumatiky a přijdete na to, že byste už potřebovali zcela nové? Najednou se vám pokazí pračka, zradí vás mobilní telefon nebo vás Vánoc zastihnou méně připravené, než jste předpokládali? I takové drobné nepříjemnosti dokáže vyřešit malá půjčka před výplatou.
Na co si lidé půjčují peníze nejčastěji?

V současnosti si lidé nejčastěji půjčují na zvelebování svého příbytku, jeho rekonstrukci a vybavení. Další v pořadí jsou po investicích do domácností nové auto či motocykl.

Půjčka? Pouze pokud je oprávněna

Mnohým se stane, že některý měsíc prostě nevyjde s výplatou. V případě, že se to stalo právě vám, potřebujete si půjčit rychle a jednoduše. Řešení existuje. Může jím být například i Půjčkomat.

Nedejte se však hned unést a nepůjčujte si jen tak bez rozmyslu a z rozmaru. To, že jste v obchodě spatřili nový svetr s vánoční tématikou a zalíbil se vám, ještě neznamená, že ho musíte i mít. Vánoce jak přišly, tak i odejdou a svetr bude rok ležet ve vaší skříni. Půjčujte si skutečně pouze tehdy, když to opravdu potřebujete.

S Půjčkomatem je to jednoduché

Nebankovní společnost Půjčkomat se specializuje na malé půjčky s krátkou dobou splatnosti. Ta se pohybuje v rozmezí od 5 až do 31 dnů. Výhodou tedy může být i to, že taková půjčka se vám jen tak lehce nevymkne z rukou.

Získání půjčky je extrémně jednoduché. Stačí, když vám je více než 18 let a máte stálý příjem, který umíte zdokladovat. Pokud máte připojení k internetu, peníze můžete mít na účtu už I do hodiny.

Pokud vám to tedy náhodou tento měsíc s hospodařením jaksi nevyšlo, neváhejte se na nás obrátit o krátkodobou půjčku před výplatou.Přečtěte si také:


Jak zabránit zneužití osobních údajů online - poradna

Půjčí vám banka? Rychlý test vám to prozradí

Buďte moderní a sjednejte si půjčku přes internet