Provoz Pujckomat.cz byl ukončen. O půjčku můžete zažádat na Zaplo.cz.

Jak získat půjčku

Získejte naši krátkodobou půjčku už během 20 minut! Stačí vyplnit rychlou žádost, doložit potřebné dokumenty a po schválení Vám peníze do několika minut přistanou na účet. Jednoduché a přitom zcela bezpečné.

Krok 1: Zvolte si částku

Žádost o krátkodobou půjčku od Půjčkomat.cz je velmi snadná a rychlá. Stačí projít několika jednoduchými kroky, které Vám dohromady nezaberou více než 20 minut. 

Než se do žádosti pustíte, můžete si na našich webových stránkách www.pujckomat.cz prostudovat podmínky, ať víte, do čeho jdete. Pomocí počítadla na úvodní stránce zvolte požadovanou částku a termín splatnosti. Stiskněte tlačítko „Zažádat o půjčku“.

Po ruce pak mějte připravený svůj občanský průkaz, číslo bankovního účtu a telefon, kam Vám zašleme potvrzující zprávu. A můžete jít na to!

Krok 2: Registrujte se

Pokud žádáte o naši půjčku poprvé, ze všeho nejdříve vyplňte jednoduchý on-line registrační formulář a údaje potřebné pro vytvoření Smlouvy o úvěru. Abychom Vám následnou žádost schválili, je třeba uvést zcela pravdivé informace. Pro dokončení procesu registrace je potřeba také přijmout podmínky smluv, které Vám doporučujeme pořádně přečíst, zaslat 1 Kč pro ověření Vašeho bankovéhu účtu a požadované doumenty.

Pokud splňujete všechny požadavky potřebné k získání půjčky, obdržíte potvrzení e-mailem a SMS, a můžete se přihlásit do systému. Příště již nebude nutné nic vyplňovat.

Podmínky pro získání půjčky

Půjčíme peníze každému, kdo splňuje 3 jednoduché podmínky:

  • Je úvěruschopný občan České republiky starší 18 let 
  • Není v prodlení se splácením úvěru(ů) u jiných společností 
  • Souhlasí se smluvními podmínkami
  • Úspěšne sme ověřili jeho bankový účet

Krok 3: Požádejte si

Při první půjčce proběhne udělení souhlasu se Smlouvou o úvěru, registrací i vyřízením samotné půjčky téměř současně.

Pokud vyhodnotíme Vaši žádost kladně, zašleme Vám potvrzení o úspěšné žádosti na Váš e-mail, který jste vyplnili v žádosti o půjčku.

Máte nějaký dotaz či připomínku? Můžete kontaktovat naše zákaznické oddělení telefonicky či e-mailem a vše s Vámi vyřešíme k oboustranné spokojenosti. 

Krok 4: Získejte peníze

Schválili jsme Vám žádost? Do několika minut po obdržení písemně podepsané Smlouvy o úvěru Vám odešleme peníze na účet.

Rychlá půjčka jako způsob řešení nenadálých situací

Naším cílem je pomoci klientům při nenadálých výdajích. Nezajímá nás, jak jste se do problémů dostali, pomůžeme Vám je překonat.

Pro získání rychlé půjčky nepotřebujete ručitele.

Funguje to velmi jednoduše

Po vyplnění základních osobních údajů na našem webu Vám vytvoříme uživatelský profil. Okamžitě si můžete zažádat o půjčku ve výši až 10 000,- Kč. Výhodou je, že nepožadujeme zbytečné poplatky spojené s dokladováním a ověřováním příjmů.

Má toto pravidlo nějaké výjimky?

Ano - jedinou. Naše nové klienty prověřujeme v souladu s požadavky zákona. U nových klientů, kteří nejsou členy našeho věrnostního programu a jsou v prodlení se splácením u jiných společností, můžeme napoprvé požadovat i další doklady. Platí to i v případě pochybností o správnosti uvedených osobních údajů. Jen tak můžeme udržet stávající kvalitu našich služeb.

Splacení jednorázové půjčky

Jednorázové půjčky se splácí jednorázovou platbou. Celou částku spolu s poplatkem za poskytnutí půjčky jednoduše vrátíte v den, který si sami stanovíte při uzavírání Smlouvy o úvěru, resp. při žádosti o čerpání půjčky.

Prodloužení termínu splatnosti půjčky

Potřebujete splatnost Vaší půjčky prodloužit? Ve Vašem klientském profilu najdete možnost zažádat si o prodloužení splatnosti půjčky až o 45 dní. Pojí se s tím však poplatek za prodloužení splatnosti půjčky, jehož výše záleží na půjčené částce a délce prodloužení termínu splatnosti.