Provoz Pujckomat.cz byl ukončen. O půjčku můžete zažádat na Zaplo.cz.

Poradna online půjček a domácích financí

Informace obsažené v této části webu vyjadřují jen neformální stanovisko jejich autorů a nejsou oficiálním stanoviskem skupiny Friendly Finance. Zejména nemají charakter rady, právního, dluhového či jiného poradenství a skupina Friendly Finance neodpovídá za jejich obsah, ani soulad s právními předpisy. Dne 1. prosince 2016 nabyl účinnosti nový zákon o spotřebitelském úvěru, v důsledku čehož se řada informací může rozcházet s právy a povinnostmi podle tohoto zákona.

Půjčkomat je tu pro vás, kdykoli potřebujete peníze ihned. Na těchto stránkách najdete řadu užitečných tipů, jak hospodařit se svými financemi, abyste museli využívat rychlé půjčky co nejméně. A nezapomeňte – na světě jsou důležitější věci než peníze.

Cestování

Cestování

Kdo by nerad cestoval? Přinášíme vám zajímavé tipy, jak poznat co nejvíce krásných míst a neutratit při tom zbytečně moc peněz.

Tipy na nákupy

Tipy na nákupy

Nevyhazujte peníze za zbytečnosti a naučte se nakupovat to, co opravdu musíte nebo čím potěšíte vaše blízké.

Wellness, sport a krása

Wellness, sport a krása

Utratíte měsíčně nemalé peníze za vstupy do fitness, masáže nebo kosmetiku? Víme, jak ulevit rodinnému rozpočtu a přitom si nemuset nic odpírat.

Domácí rozpočet

Domácí rozpočet

Naučte se správně hospodařit s rozpočtem vaší domácnosti – vyhnete se tak problémům v případě nenadálých výdajů.

Bezpečné půjčky

Bezpečné půjčky

Zjistěte vše, co potřebujete vědět o půjčkách, abyste zbytečně nenaletěli. Seznámíme vás také s pravidly odpovědného úvěrování a dalšími zajímavými tipy.