Provoz Pujckomat.cz byl ukončen. O půjčku můžete zažádat na Zaplo.cz.

Férové on-line půjčky snadno a rychle od Půjčkomat.cz

Jsme jiní než ostatní finanční společnosti. Vše Vám řekneme předem na rovinu a nic před Vámi neskrýváme. Jsme tu pro Vás nonstop, ať je víkend nebo státní svátek.

Půjčkomat.cz: On-line půjčky rychle a bezpečně

Poskytneme Vám přátelský a férový servis krátkodobých nebankovních půjček. Spadáme pod silnou nadnárodní společnost Friendly Finance Group. Ještě dnes Vám můžeme poskytnout až 10.000,- Kč při první žádosti o půjčku a nebudeme se ptát, na co je potřebujete. Půjčku si jednoduše vyřídíte z pohodlí Vašeho domova.
 
Díky našim mnohaletým zkušenostem na zahraničních trzích Vám nabízíme rychlé a pohodlné finanční služby. Jsme pružnější než banky a jiné finanční instituce. Využijte naše okamžité on-line služby bez papírování a zdlouhavého vysvětlování.

Jsme přátelští

Image title

Jsme hrdí, že nás naši zákazníci doporučují svým známým. Neznamenáte pro nás jen čísla, jste našimi partnery a přáteli! Zajímají nás Vaše problémy, rádi Vám pomáháme plnit všechny Vaše sny a kdykoli je třeba, podáme Vám pomocnou ruku. Jsme tu vždy pro Vás!

Jsme féroví a přímí

Image title

U nás nenajdete žádné skryté poplatky ani nevýhodné podmínky. Vždy Vám sdělíme veškeré informace a to jasným a srozumitelným způsobem. Dopředu tak znáte podmínky, takže se můžete rychle a bezpečně rozhodnout. 

Na nic si nehrajeme

Image title

Netvrdíme, že půjčit si peníze je výhodné. Přesto mohou nastat situace, kdy moc jiných možností nezbývá. Právě proto jsme tu pro Vás.

Patříme k nejrychlejším na trhu

Image title

Jednáme rychle. Díky automatizovanému systému schvalování půjček odesíláme peníze už i do 10 minut.

Fungujeme každý den v roce

Image title

Jsme tu pro Vás 24 hodin denně, 365 dní v roce. Nehledíme na to, jestli je časné ráno, sobota odpoledne nebo hluboká noc. Náš systém vyhodnotí Vaši žádost o půjčku kdykoli. V případě nejasností či problému se můžete obrátit také na naše operátory. Naši operátoři Vám rádi poradí nebo poskytnout doplňující informace každý pracovní den od 08:00 hodin do 21:00 hodin, o víkendech a státních svátcích od 09:00 do 17:00 hodin.

Společnost Friendly Finance s. r. o., je registrována u Úřadu pro ochranu osobních údajů pod registračním číslem 00041549. V souladu s účinností zákona č. 257/2016 Sb. o spotřebitelském úvěru požádala společnost Friendly Finance s. r. o., Českou národní banku o udělení oprávnění k činnosti nebankovního poskytovatele spotřebitelského úvěru a je držitelem řádného oprávnění k poskytování spotřebitelských úvěrů. Veškeré potřebné informace o jejích aktivitách oznámila v souladu se zákonem Finančnímu arbitrovi.