Provoz pujckomat.cz bude brzy ukončen. O půjčku pohodlně žádejte již nyní na Zaplo.cz 

Nejčastější otázky o rychlých půjčkách on-line

Friendly Finance přenechala provozování stránek Půjčkomat.cz společnosti Zaplo Finance s. r. o. (www. zaplo.cz). Pro Vás se tím nic nemění, pouze příští půjčku už nedostanete od Friendly Finance, ale o půjčku můžete žádat na Zaplo.cz již dnes a to buď prostřednictvím webových stránek Zaplo.cz nebo na bezplatné lince Zaplo.cz 800 050 233
Vaše půjčka má splatnost dle smluvně sjednaných podmínek. V případě, že budete chtít splatnost prodlužovat, lze to provézt nejpozději do 14.5.2018. Poté již nebude možné prodloužení poskytnout a je potřeba půjčku doplatit. V případě, že budete chtít půjčku znovu otevřít, lze zažádat prostřednictvím společnosti Zaplo Finance s.r.o. .
Vaše půjčka má splatnost dle smluvně sjednaných podmínek. V případě, že budete chtít splatnost prodlužovat, lze to provézt nejpozději do 14. 05. 2018. Poté již nebude možné prodloužení poskytnout a je potřeba půjčku doplatit. V případě, že budete chtít půjčku znovu otevřít, lze zažádat prostřednictvím společnosti Zaplo Finance s.r.o. .
Vaše půjčka má splatnost dle smluvně sjednaných podmínek. V případě, že nebudete schopni termín splatnosti dodržet, obraťte se prosím na kolegy z oddělení pohledávek na telefonní číslo Půjčkomat.cz 236 033 115, kteří s Vámi vzniklou situaci dořeší.
Pokud ještě nejste zákazníky Zaplo.cz, můžete zažádat již dnes a to prostřednictvím společnosti Zaplo.cz, která patří do stejné skupiny firem jako my. Žádost můžete poslat online přes Zaplo.cz nebo se obrátit na specialistu zákaznické linky na telefonním čísle Zaplo.cz 800 050 233.
Velmi nás těší, že jste si vybrali společnost Půjčkomat.cz. O novou půjčku si můžete zažádat a to nově již prostřednictvím společnosti Zaplo.cz, která patří do stejné skupiny firem jako my. Žádost můžete poslat online přes Zaplo.cz nebo se obrátit na specialistu zákaznické linky na telefonní číslo Zaplo.cz 800 050 233.
Pro Vás zůstávají podmínky nadále stejné. Svůj závazek vůči společnosti Friendly Finance doplaťte dle smluvených podmínek s oddělením pohledávek. Pro bližší informace nás neváhejte kontaktovat na telefonním čísle Půjčkomat.cz 236 033 115.